Čtenářská dílna

Čtenářská dílna je místo, kde může každý registrovaný návštěvník vložit svůj článek. Vítány jsou povídky, básně, příběhy na pokračování, literární experimenty, reportáže z akcí a vlastně cokoli, o co byste se chtěli podělit. Čtenářská dílna funguje zároveň i jako "literární workshop". Poslechněte si, co si o vaší práci myslí čtenáři či zkušenější psavci. :)

Povídka - Na stráži

microPovídka - Ohňonoš

 Janos se znovu rozhlédl po potemnělé rychle vymrzající světnici, jako by se musel ujistit, že kromě jeho chladem se třesoucí rodiny není nikdo kolem.

Povídka - Volavka

V neděli cestou vlakem mě napadlo, že bych mohl vyzkoušet napsat nějakou atmosferickou(nedej Bože děsivou) scénu. Tak jsem to zkusil. Chtěl bych slyšet, jestli na vás ta první polovina povídky (po to delirium) fungovalo. :)

Konec je tam jen proto, aby tam nějaký byl.

 Volavka

Komix ráže 6...

Pavel odjel za levnou tequilou a zbývá tedy na mě, abych alespoň zde prezentoval nový díl našeho komixu. Až se vrátí, tak to snad hodí jako aktuálku, aby nebyl přehlížen.

Nový díl našeho geniálního komixu...

A ještě komentáře:

AsiPovídka: První most po pravé straně, když jedete směrem ven, aniž jste mířili dovnitř.

 Seděl u stolu a cucal pivo. Na spodku sklenice byl sotva palec zlatavé tekutiny, stále ještě pokrytý vločkami pěny. Nechutnalo mu, bylo příliš zvětralé. Ne že by za čerstva bylo o moc lepší. Jeho stůl, tradiční, tmavě lakovaný, na několika místech ošoupaný častým používáním, na hranách měl snad dokonce několik zářezů, když se nudil někdo s nožem.

PseudoPovídka: Dračí lovci

Dobrý meč by měl sedět v ruce. Dobrý meč by měl být vyvážený. S dobrým mečem by se mělo snadno pohybovat. Dobrý meč by měl mít kvalitní ostří, na kterém se nedělají zuby, jen co je vytažen z pochvy.

Třetí strana - 4. část

4. Mojmír a Kalik


 „Co ty tu chceš?“ neskočil mi tlusťoch na lep. Jeho malá očka si mě podezřívavě měřila.
 „Taky tě rád vidím,“ přestal jsem se přetvařovat. „Prostě jsem si zašel na pivko a když už jsem tady, tak proč se nepodívat na starého kamaráda.“ Mojmír se uchechtl a znělo to jako zachrochtání.

tematický obrázek

Anketa

Shout Box

Rail Balco: Hezky Yenn, jen tak dál! :)) (tyhle chaty v shoutboxu s roční pauzou mě strašně baví :)))
Yenn: Raile, vítězíš ale jsem to v patách ;) 8 let 25 týdnů!
Rail Balco: DEJFE 8 let 28 tejdnu!!! nemas nedas nesnaz se!!
Jajoch: Tady je ale velmi mrtvo. Chápu, že k tomu obálka Vězněné takřka vyzývá, ale... nemělo by se tu něco dít? :)
Pavel Renčín: Ahoj Jajochu. Už několikrát jsem chtěl odepsat, tak snad aspoň po té strašné době :) - ANO, další román je skoro hotový!
Jajoch: Po dlouhé době jsem sem zavítal... přidám se k obecnému chlubení se: 7 let a 4 týdny...:) Pavle, pracuješ teď na něčem?
poky.mn: 6let a 24 týdnů :oD
erumoico: 6 let 12 týdnů :)
Rail Balco: hahaa dejfe, dohanim te! 5 a 45 tydnu!
DejF: 6 let 4 týdny, už je to sice pár let trochu jako klinická smrt, ale stejně se cítím starej :-)

RSS kanál

Syndikovat obsah

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.
(c) Pavel Renčín 2007