Čtenářská dílna

Čtenářská dílna je místo, kde může každý registrovaný návštěvník vložit svůj článek. Vítány jsou povídky, básně, příběhy na pokračování, literární experimenty, reportáže z akcí a vlastně cokoli, o co byste se chtěli podělit. Čtenářská dílna funguje zároveň i jako "literární workshop". Poslechněte si, co si o vaší práci myslí čtenáři či zkušenější psavci. :)

BRÁNY BESTIONU 4: POD KAMENY

     Jak jsem kráčel prázdnými časem poznamenanými ulicemi, přemýšlel jsem, co vlastně o Bestionu vím. Bohužel toho nebylo moc.
     Podle všeho se sem čas od času někdo nějak dostal a několik lidí se dokonce vrátilo i zpět. Toho jsem se musel držet. Když to dokázali jiní, tak proč by se to nemohlo podařit i mně?

BRÁNY BESTIONU 1: PROCITNUTÍ

Pocítil jsem šimrání na levé paži. Nadzvedl jsem na posteli hlavu a zahlédl sytě modrou stonožku, jak mi právě zalézá do rukávu. Měla na délku tak třicet čísel. Vymrštil jsem druhou ruku, abych ji chytil, ale byla hbitější a proklouzla mi mezi prsty. Ucítil jsem na hrudi pohyb nespočtu nohou. Splašeně jsem vyskočil a strhl ze sebe tričko. Polilo mě horko.

BRÁNY BESTIONU: PROLOG

Suchý javorový list několikrát zakroužil vzduchem, než jej nakonec rozpustilý vítr bez dalšího povšimnutí nechal ležet uprostřed ploché střechy čtyřposchoďového činžovního domu.

SPOLEČNÝ PROJEKT

Již brzy (nejpozději tak do čtrnácti dnů) zde opět odstartujeme společné dílo více autorů. Příběh bude zasazen do podobného prostředí, ve kterém se před pár lety odehrávaly Deníky z Mezisvěta (bohužel nedopsané).

PAN KAPKA

 

Věnováno Shadow_Fay. Díky za podporu.

 

PEKELNÝ OBCHOD

 

GOTHENA 5

 

GOTHENA 4

 

GOTHENA 3

 

GOTHENA 2

 

tematický obrázek

Anketa

Shout Box

Rail Balco: Hezky Yenn, jen tak dál! :)) (tyhle chaty v shoutboxu s roční pauzou mě strašně baví :)))
Yenn: Raile, vítězíš ale jsem to v patách ;) 8 let 25 týdnů!
Rail Balco: DEJFE 8 let 28 tejdnu!!! nemas nedas nesnaz se!!
Jajoch: Tady je ale velmi mrtvo. Chápu, že k tomu obálka Vězněné takřka vyzývá, ale... nemělo by se tu něco dít? :)
Pavel Renčín: Ahoj Jajochu. Už několikrát jsem chtěl odepsat, tak snad aspoň po té strašné době :) - ANO, další román je skoro hotový!
Jajoch: Po dlouhé době jsem sem zavítal... přidám se k obecnému chlubení se: 7 let a 4 týdny...:) Pavle, pracuješ teď na něčem?
poky.mn: 6let a 24 týdnů :oD
erumoico: 6 let 12 týdnů :)
Rail Balco: hahaa dejfe, dohanim te! 5 a 45 tydnu!
DejF: 6 let 4 týdny, už je to sice pár let trochu jako klinická smrt, ale stejně se cítím starej :-)

RSS kanál

Syndikovat obsah

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.
(c) Pavel Renčín 2007