Čtenářská dílna

Čtenářská dílna je místo, kde může každý registrovaný návštěvník vložit svůj článek. Vítány jsou povídky, básně, příběhy na pokračování, literární experimenty, reportáže z akcí a vlastně cokoli, o co byste se chtěli podělit. Čtenářská dílna funguje zároveň i jako "literární workshop". Poslechněte si, co si o vaší práci myslí čtenáři či zkušenější psavci. :)

Azeroth 2011

Janovský atentát

Po dlouhé době, co jsem zde nebyl přispívám svou povídkou, spadající do univerza assassin´s creed. Nic světoborného, leč snad se bude líbit. Budu psát další část, ale až po maturitě.

Edit: přidána druhá část

B5A 2010

Sic trochu později, ale přec je tu nové video z b5a. Lepší kvalita, lepší zvuk, lepší grafika (ne že bych se chtěl chválit, ale oproti loňsku... :D ) a temná po třech letech zvítězila. Ale to jsem možná řekl až příliš. Podívejte se sami na nejmasivnější dřevěnou bitvu letošního roku.

Azeroth 2010

Tak i sem postuji odkazy z právě proběhlého Azerothu. Ne všichni mají můj FB, ne všichni si všimli a ne všechny to zajímá, ale koho ano tak pro toho je to i zde:

B5A 2009 video

Od loňska jsem se adaptoval na moderní technologie. loni jsem nabízel zde přítomným svou reportáž a letos došlo na video. pokud někdo bude mít chuť se mrknout, tak tady:

http://bagruj.cz/s5shf9jy292s/B5A2009.part1.rar.html
http://bagruj.cz/9lk1gumdsvzw/B5A2009.part2.rar.html

případně alternativa ve formě streamovaného videa.

Trifidí odkaz

Slyším zvuk, budík.
Mé tělo pomalu vstává.
Oči otevírám.
Však nic nevidím.

Co se to událo
Včerejší noci?
Světla po obloze
Svítila a plála.

Mé oči.
Ach, mé oči.
Se slepotou,
Jak žít mám?

S rukou podél stěny,
Pomalu přicházím ke schodům.

Textík - Divočinou

Můj druhý text k původní hudbě. Opět doporučuji pustit si třeba zde:  http://www.youtube.com/watch?v=hFDcoX7s6rE     a nahradit tímto textem zpívaná slova. Mělo by to dostat naprosto jiný ráz než čtené jako holý text či báseň.

 

 

Srdce mé tu tluče - textík