Čtenářská dílna

Čtenářská dílna je místo, kde může každý registrovaný návštěvník vložit svůj článek. Vítány jsou povídky, básně, příběhy na pokračování, literární experimenty, reportáže z akcí a vlastně cokoli, o co byste se chtěli podělit. Čtenářská dílna funguje zároveň i jako "literární workshop". Poslechněte si, co si o vaší práci myslí čtenáři či zkušenější psavci. :)

Labyrintcon 2010

Včerejší pátý Labyrintcon měl opět skvělou atmosféru. Je zajímavé, jak je to pokaždé trochu jiné - ovlivněné nejen jiným prostředím, ale zřejmě i jakýmsi tajemným informačním polem, z něhož k nám přichází podněty a inspirace.

Brzy připravím reportáž na své stránky, ale již teď se můžete podívat na fotografie na mém albu ZDE:

LABYRINT ČERVENÉ BOTY - RÁJ POCHYBNÝCH ŽIVLŮ (KOMPLETNÍ VERZE!)

Z nostalgie nad dávnými časy Labyrintu jsem se znovu začetl do DejFovy sektářské fantasmagorie - a štvalo mě, že ji musím shledávat po kouskách. A tak jsem si ji stáhl a seřadil, abych si ji mohl číst pěkně v jednom kuse. Možná i dalším členům naší Sekty to přijde vhod.

 

Rytíři Paní Prahy ztrácejí nervy?

Je to neuvěřitelné, ale jeden z hrdinů Městských válek porušil inkognito a zaútočil na pražských Vinohradech mečem na taxikáře. Nebo že by ten taxikář byl zakuklený démon? Jeho červený obleček by tomu odpovídal. Scénu skupina turistů natočila náhodně na video, které se stalo internetovým hitem.

Včelí válka - scifi, kterou jsem zažil

Tahle příhoda mi připadá natolik pozoruhodná, že se o ni musím s vámi podělit, i když jsem ji původně uvedl v blogu na svých webových stránkách:

Zážitky z brněnské apokalypsy

V Brně na Fénixconu jsem potkal tajemně maskovaného Pavla Renčína (vplížil se tam, aby ho drakoniáni nepoznali!). Ačkoliv mi u recepce byla vydána ochranná rouška s příslušným varováním, hned na schodech jsem chytl nákazu dýmějovým morem! Naštěstí se mi podařilo tuto záludnou chorobu vyléčit několika sklenicemi Starobrna.

A je to tady! - Městské války nejsou fikce!!!

Co řeknete na tuto zprávu, kterou jsem objevil v dnešních novinách?

LČB - ráj pochybných živlů -INTERMEZZO 1.3 - Návrat Poustevníka!

V oněch dnech, kdy Praha zahalila svou tvář šedými pavučinami babího léta a z letních snů jí zbyl jenom beton a kosti, rozrušily její obyvatele dvě, zdánlivě nesouvisející příhody.

tematický obrázek

Anketa

Shout Box

Rail Balco: Hezky Yenn, jen tak dál! :)) (tyhle chaty v shoutboxu s roční pauzou mě strašně baví :)))
Yenn: Raile, vítězíš ale jsem to v patách ;) 8 let 25 týdnů!
Rail Balco: DEJFE 8 let 28 tejdnu!!! nemas nedas nesnaz se!!
Jajoch: Tady je ale velmi mrtvo. Chápu, že k tomu obálka Vězněné takřka vyzývá, ale... nemělo by se tu něco dít? :)
Pavel Renčín: Ahoj Jajochu. Už několikrát jsem chtěl odepsat, tak snad aspoň po té strašné době :) - ANO, další román je skoro hotový!
Jajoch: Po dlouhé době jsem sem zavítal... přidám se k obecnému chlubení se: 7 let a 4 týdny...:) Pavle, pracuješ teď na něčem?
poky.mn: 6let a 24 týdnů :oD
erumoico: 6 let 12 týdnů :)
Rail Balco: hahaa dejfe, dohanim te! 5 a 45 tydnu!
DejF: 6 let 4 týdny, už je to sice pár let trochu jako klinická smrt, ale stejně se cítím starej :-)

RSS kanál

Syndikovat obsah

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 8 hostů.
(c) Pavel Renčín 2007