Memento mori zpracováno Českým rozhlasem

"Hezký den,
ráda bych Vás informovala, že v brněnském studiu Českého
rozhlasu jsme natočili Vaši povídku Memento mori jako pětidílnou četbu
na pokračování pro stanici ČRo 2 Praha. Bude se vysílat ve dnech
8.-12.10., 22.00-22.25."

Tak tohle jsem dnes odpoledne našel v mailu a potěšilo mě to natolik, že jsem se opět rozhodl trochu vzkřísit zkomírající stránky. Poslední dobou jejich roli převzaly hlavně sociální sítě, pořád je ale možná spousta těch, kteří mají raději tuhle "starodávnou" podobu komunikace a prezentace autora. Zvlášť pro vás se budu snažit nejzajímavější informace publikovat i zde. Pokud by vás ale zajímaly i další aktuality ze života sekty Labyrint, najdete je na Facebookové stránce Pavel Renčín fans (Sekta Labyrint).

A abych se alespoň trochu držel tématu dnešního příspěvku: pokusím se pro vás sehnat i audioverzi, kterou bych mohl umístit na stránky. ;-)

Komentáře

Super!

Memento mori jsem ještě nečetl, tak si ho aspoň poslechnu v rádiu.

A díky za upozornění, sociální sítě nepoužívám a sledovat novinky na „klasických“ stránkách je o dost jednodušší (díky RSS) a vůbec jsou tyhle stránky hezčí než FB, takže do budu rád, když budeš informovat i tady na stránkách.
----
The world we live in is another skalds dream in the shadows...

;-)

zodpovědně se budu snažit. Chápu, že není všechno Facebook, co se třpytí...

FB sucks

Přimlouvám se za ty, kdo bojují se svými sklony k prokrastinaci tím, že smazali facebook... Jsem tu, čtu, chci víc!

Chaot

Vím,že dřív už pár podobných pokusů z mojí strany bylo, ale opravdu se budu snažit, aby se všechny důležité informace objevovaly i na těchto stránkách.
Problém je, že celé stránky by potřebovaly update. Doba přece jen trochu pokročila, a redakční správa některých věcí je tu pro mě hodně náročná (např. vkládání obrázku musí využívat externí upload zdroje, vkládání videa je naprosté peklo... to je docela limitující). Na druhou stranu mají takovou trvalejší hodnotu. Nejraději bych je trochu zjednodušil a odlehčil, ale sám to naprogramovat neumím.

...

Možná bude problém s webhostingem. Na jednom webu používám stejný redakční systém a lidi si ho celkem chválí. Videa jsme nezkoušeli, ale s obrázky není problém. Ale je fakt, že web běží na našich počítačích, takže si s tím můžeme dělat co chceme.

A jinak je to těžký, univerzální řešení neexistuje. Buď máš redakční systém, který umí tisíc věcí (a díky tomu je třeba pomalejší, obsahuje staré neopravené chyby, apod.) anebo redakční systém vyrobený na míru, který umí pár věcí (přesně to co člověk potřebuje), ale problém nastane ve chvíli když zjistíš, že potřebuješ ještě něco co ten systém neumí.

Ale abych napsal taky něco k tématu - na povídku se teprve chystám, ale rozhlasové zpracování se povedlo. Pro jistotu jsem si to i nahrál (kdyby to náhodou Rozhlas nechtěl zveřejnit).
----
The world we live in is another skalds dream in the shadows...

Yenn

Fakt to máš nahrané? Já jsem se o to po návratu z nemocnice snažil, ale nepodařilo se mi to. Mohl bys mi to pěkně prosím přes uložto nebo úschovnu poslat? Díky!! Pavel

tematický obrázek

Anketa

Shout Box

Rail Balco: Hezky Yenn, jen tak dál! :)) (tyhle chaty v shoutboxu s roční pauzou mě strašně baví :)))
Yenn: Raile, vítězíš ale jsem to v patách ;) 8 let 25 týdnů!
Rail Balco: DEJFE 8 let 28 tejdnu!!! nemas nedas nesnaz se!!
Jajoch: Tady je ale velmi mrtvo. Chápu, že k tomu obálka Vězněné takřka vyzývá, ale... nemělo by se tu něco dít? :)
Pavel Renčín: Ahoj Jajochu. Už několikrát jsem chtěl odepsat, tak snad aspoň po té strašné době :) - ANO, další román je skoro hotový!
Jajoch: Po dlouhé době jsem sem zavítal... přidám se k obecnému chlubení se: 7 let a 4 týdny...:) Pavle, pracuješ teď na něčem?
poky.mn: 6let a 24 týdnů :oD
erumoico: 6 let 12 týdnů :)
Rail Balco: hahaa dejfe, dohanim te! 5 a 45 tydnu!
DejF: 6 let 4 týdny, už je to sice pár let trochu jako klinická smrt, ale stejně se cítím starej :-)

RSS kanál

Syndikovat obsah

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 10 hostů.
(c) Pavel Renčín 2007